درباره ما

همبنیانگذاران دکور پخش، با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه عرضه انواع محصولات دکوراتیو، بالاخص پرده و لوازم پرده، چه بصورت سنتی به همکاران و فروشندگان عزیز و چه بصورت آنلاین به مصرف کنندگان نهایی، با توجه به اینکه پلتفرمی آنلاین برای عرضه مستقیم این نوع محصولات توسط تولیدکنندگان و واردکنندگان گرامی به فروشندگان و مغازه داران عزیز وجود نداشت، پس از مشاهده نیاز مبرم به وجود چنین پلتفرمی و پس از نیازسنجی و اخذ نظر تولیدکنندگان، واردکنندگان و فروشندگان این صنف در شهرهای مختلف، مبادرت به ایجاد پلتفرم دکور پخش نمودند. پروسه ای که زمستان 1397 آغاز و فاز اول آن در اردیبهشت 1399 آماده خدمت رسانی به کاربران عزیز گردید.

با توجه به اینکه برخلاف بسیاری از محصولات، محصولات دکوراتیو اغلب بصورت سفارشی، سفارش داده شده و تولید می­شوند و محصولات مختلف دارای ویژگی ها و آپشن های مختلفی هستند، ایجاد بستری مناسب جهت ارتباط مستقیم تامین کنندگان و فروشندگان عزیز، بلحاظ فنی امری پیچیده و زمان بر بوده است و به یاری پروردگار این مهم با تلاش فراوان تیم فنی دکور پخش به سر انجام رسید.

در حال حاضر برندهای نام آشنای خوش سایه، سان وی، لینو، استیل آذین، دارستانی، شیدبان، پرووال، نوار ناصر و صمصام به مجموعه بزرگ دکور پخش ملحق شده اند و به تدریج در حال اضافه کردن محصولات آنها به سیستم هستیم. پس از آن، به امید خدا محصولات سایر بندها نیز به تدریج به سیستم اضافه خواهند شد.

ساختار فنی و امکانات جاری دکور پخش که مشاهده می فرمایید، نسخه 1 آن است که سعی شده است تمامی نیازهای اساسی همکاران محترم را پوشش دهد، اما ما برای پلتفرم دکور پخش طراحی بسیار جامع تری از آنچه اکنون مشاهده می فرمایید انجام داده ایم و امیدواریم بتوانیم با عنایت پروردگار و راهنمایی و یاری شما عزیزان، فازهای بعدی را با کیفیت و سرعت مناسب اجرا نموده و سیستمی بیش از پیش جامع، مفید و تسهیل گر را  تقدیم شما عزیزان نماییم.

 

باتوجه به آنکه پلتفرم ها و سایت­های مختلفی وجود دارند که برخی محصولات دکوراتیو را به مصرف کنندگان نهایی عرضه می­کنند، سیاست دکورپخش، صرفا ایجاد پلتفرمی جهت ارتباط مستقیم بین تامین کنندگان و فروشندگان این نوع محصولات جهت معرفی و عرضه بدون واسطه محصولات است. البته مصرف کنندگان عزیز می­توانند از این بستر جهت آشنایی، جستجو و مقایسه محصولات مختلف استفاده کرده و محصولات موردنظر خود را از طریق فروشندگان محترم سفارش دهند.

 

قیمت­های پایه عرضه شده در دکورپخش، قیمت­های فروش مستقیم تامین کنندگان محترم است که عینا توسط خود آنها تعیین می­شوند و هیچ تفاوتی با فهرست قیمتی که از سوی آنها در اختیار همکاران محترم قرار داده می­شود ندارد. اما باتوجه به آنکه استفاده از بستر دکورپخش صرفه های مستقیم و غیر مستقیم مختلفی برای تامین کنندگان محترم دارد، در این بستر قیمت محصولات با تخفیف­های متنوعی به نسبت قیمت پایه به همکاران محترم تقدیم می­شود: تخفیف اولین خرید، تخفیف خرید نقدی، قرعه کشی تخفیف 50 و 100 درصدی، جشنواره­های فروش و ... .

بدین­ترتیب با استفاده از دکورپخش، قیمت تمام شده محصولات برای همکاران عزیز، حتی از قیمت پایه (فهرست قیمت) تامین کنندگان محترم هم

کمتر می باشد.

همکاران محترم پس از تایید اعتبار و تعیین سقف مربوطه، علاوه بر خرید نقدی، می توانند تا سقف تعیین شده وجه سفارش های خود را بصورت اعتباری یا اقساطی  پرداخت نمایند. زمان تسویه خریدهای اعتباری، بیست و پنجم هر ماه و زمان تسویه خرید اقساطی، متناسب با سقف زمانی تعیین شده برای هر کاربر است.

بدین ترتیب، کافیست همکاران محترم فقط یک نوبت بر اساس ضوابط دکور پخش اعتبارسنجی شوند و پس از آن محصولات تمامی برندهای عرضه شده در بستر دکور پخش را بصورت اعتباری یا اقساطی خریداری نمایند.

 

دکور پخش بابت عضویت تامین کنندگان و همکاران ارجمند و خدمات ارائه شده، هیچگونه هزینه ای، اعم از حق عضویت، کمیسیون و ... دریافت نمی­کند و صرفا از محل صرفه جویی انجام شده برای تامین کنندگان محترم، درصد بسیار کمی از قیمت پایه محصولات را بر اساس توافق انجام شده با تامین کنندگان محترم دریافت می­کند. این درصد متناسب با نوع محصولات و ... برای تامین کنندگان مختلف می­تواند متفاوت باشد.

 

محصولات سفارش داده شده مربوط به هر تامین کننده، مستقیما توسط همان تامین کننده برای همکاران عزیز ارسال می شود و تامین کنندگان محترم سعی می کنند ارسال سفارش ها با شیوه و وسیله تعیین شده هر کاربر صورت پذیرد.

 

یکی از امکانات ارزشمندی که اکنون در بستر دکور پخش در اختیار کاربران عزیز قرار دارد، مشاهده و مقایسه طرح ها و رنگ های محصولات متعدد بصورت آنلان است، امری که در خصوص برخی محصولات، چه برای همکاران عزیز و چه برای مصرف کنندگان ارجمند، بصورت فیزیکی اگر عملی باشد، بسیار مشکل است. به عنوان مثال تعداد طرح ها و رنگ های موجود پارچه های پرده زبرا بیش از آن چیزی است که یک فروشنده آلبوم، کالیته، کاتالوگ و ... تمام طرح ها و رنگ های برندهای مختلف را در اختیار داشته باشد و حتی اگر تمام آنها را در اختیار داشته باشد، بررسی و انتخاب از بین تمامی آنها چه برای فروشندگان محترم و چه برای مصرف کنندگان عزیز، بصورت فیزیکی امری بسیار مشکل و زمان بر است.

یکی از مهمترین سیاست­های ما خدمت رسانی حداکثری به همکاران محترم است و با نگاه بلند مدت به درآمدزایی و رسیدن به نقطه سودآوری پروژه نگاه می کنیم. در همین راستا نهایت همکاری را با تامین کنندگان محترم جهت آماده سازی تصاویر محصولات و تصاویر طرح ها و رنگ های مختلف آنها و تعریف کردن آنها در سیستم داریم، یکی از مسائلی که همواره یکی از دغدغه ها و چالش های هم تامین کنندگان و هم فروشندگان محصولات دکوراتیو، علی الخصوص محصولات با تنوع طرح و رنگ زیاد بوده است.

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

 

خواهشمندیم با پیشنهادها، راهنمایی ها و انتقادهای سازنده خود، ما را در راستای ایجاد ساختاری کارآمدتر و خدمت رسانی هر چه بیشتر، یاری فرمایید. مبادی برقراری تماس در بخش تماس با ما تقدیم شده است.

 

همواره سلامت و موفق باشيد.